Antalya Full Tadilat

Antalya Full Tadilat

Alanında uzman kadrosuyla komple daire tadilatınızı ortolama 20- 28 gün süre zarfında teslim etmektedir. Ev tadilatlarımızda sıralamaya uygun çalışma prensibiyle en kısa sürede en iyi iş verimiyle teslim etmekteyiz.

İlk önce dairenizi en verimli yöntemlerle projelendirmesi ve size sunması. Proje onaylanması durumunda ekiplerimizin sıralamaya uygun şekilde ilk önce harfiyat, moloz taşınıp istiflenir, sonrasında Su tesisatı malzeme temini ve işe başlama süreci başlar Su tesisatı işi bitim sadece montaj aşaması kalmasıyla birlikte Elektrik Tesisat işi başlar. Antalya Full Tadilat Daire tadilatında en önemlisi temiş işçiliktir bu nedenle elektrik tesisatı can ve mal güvenliğimiz açısından çok önemli olup birinci sınıf işçilik ve malzeme kullanılması şarttır.Elektrik ustasının işi bitimiyle Alçı ustası kaba alçı çekip saten alçısına hazırlık yapmaktadır. Fayans , parke bitirilip saten alçısı çekilir ve sadece montaj aşaması kalır.İşçiliğimiz ve ürünlerimiz 2 yıl firmamız tarafından garanti altındadır sözleşmemizde belirtilmektedir.

Antalya Full Tadilat;Dairenize, ofisinize birden fazla tadilat ve dekor uygulamaları yapılacak alanlara “anahtar teslim tadilat” hizmetleri almanızı tavsiye ediyoruz.Yapılacak iş ister küçük bir daire isterse komple bir apartman olabilir iş programı yapmadan sağlıklı ve gerçekçi maliyet analizi çıkarılmadan atılan adımlar size hatanızın bedelini para ve vakit kaybı olarak gerçekleştirir.Antalya full tadilat Bu sebeple işin tek bir kurum tarafından koordine edilmesi size hem maddi kayıptan hemde zaman kaybından kurtarır en önemlisi ise temiz işçiliktir. En kısa sürede en verimli iş ve iş türevleri gerçekleştirilmelidir.

Antalya full tadilat; Komple Daire Tadilatlarını tek elde toplayıp verimli iş ortaya çıkarıyoruz. Tadilat işlerinlde kafanızda soru işareti bırakmadan bütün iş ve işçilik şeffaf bir şekilde yapıyoruz. Ofis tadilatı, Mağaza tadilatı, Komple iç tadilat işleri, Ev dekorasyonu, Mutfak ve Banyo Tasarımı Cephe Montalama

Antalya Full Tadilat

Antalya Full Tadilat

Comments Are Closed