Hakkımızda

Antalya Badana Ustası
Boya Badana Ustası, temiz bir boya badana işçiliği için bir boyacı ustası ile anlaşıp evinizi boyatmak en akıllıca tercih olacaktır. Konusunda uzman bir usta ile çalışmak her zaman sizin için zaman ve paradan tasarruf demektir. Senelerin verdiği tecrübe ve referanslarımız sayesinde gönlünüz rahat olsun. Profesyonel işçilik ve uygun fiyat için bizimle irtibata geçin rahat edin.

Antalya Boya Badana Ustası
Ev ve işyerlerinden büyük ölçekli inşaat projelerine kadar bugüne dek yaptığı işlerle müşterilerinin güvenini kazanan firmamız, boya badana işlerinize kusursuz ve makul fiyatlı çözümler sunuyor. Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz ev ve işyerlerinizin tüm boya işlerini itinalı bir şekilde yapmakta, binaların dış cephe boya işleri konusunda da ekonomik hizmetler sunmaktadır. Bölme duvar, alçıpan uygulamaları, kartonpiyer kemer, asma tavan boya ve badana hizmetlerimizle mekâna değer katan kusursuz işler yapıyoruz. Mekâna özel boya ve badana çözümleri sunan firmamız bugüne dek tüm müşterilerinin saygısını kazanmış ve işini her zaman %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek yapmıştır.

 

Antalya’ nın tüm bölgelerinde aktif olarak boya işlerini yürütmekteyiz.Antalya boya ustası, Antalya boya dekorasyon, Antalya Boyacı ustası, Antalya Boya Ustası gibi aramalarda da bizlere ulaşabilirsiniz.

Ustalarımız tamamen işinde uzman olan kişilerden oluşmaktadır. Evleriniz ve işyerleriniz itina ile temiz bir şekilde boyandıktan sonra teslim edilmektedir. Dış mekan boyama, iç mekan boyama, Boya Ustası, boyacı, sedef boya, yağlı boya, subazlı boya, italyan boya

Ev veya işyerinizin duvarların, tavanın, balkonların artık boyanma vakti geldiğini düşünüyorsanız, boyanacak yerin durumuna göre yağlı boya, parlak boya, yarımat boya, mat boya veya plastik boya ile 1. kalitede boyanmasını istiyorsanız bir telefonunuz yeterlidir…

Boya Badana konusunda kendini kanıtlamış Antalya Yapı Dekorasyon yapı piyasasına hakim işin severek yapan usta ve ustalar ile çalışmaktadır.

Ön Görüşme…

Antalya Yapı Dekorasyon, olarak sizinle belirlenen gün ve saatte boyanacak olan mekanda buluşuyoruz. Ön keşif yaptıktan sonra kullanılacak malzemeler hakkında bilgi veriyoruz, tadilat veya alçı yapılması gereken yerleri belirliyoruz.

Zaman Belirlenmesi…

İşe ne zaman başlanacağı ve ne zaman teslim edileceği belirlenir. Dediğimiz günde gelir işe başlarız..

Nasıl Çalışıyoruz..

Öncelikle temiz çalışmak prensibimizdir. Müşterinin tüm eşyalarını ve perdelerini söküyoruz. Laminant parke pervazlarını maskeleme bantı (kağıt bant) ile bantlıyoruz.

Eşyaları hışır örtü bezi ile örtüp eşyalara zarar gelmesini engelliyoruz.