Hizmetlerimiz

Antalya Yapı Dekorasyon olarak anahtar teslimi ev tadilatı kavramına uygun şekilde hareket ederek yapmış olduğumuz çalışmalarda büyük başarı kazanan firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Bilindiği gibi özellikle yeni taşınılan bir evde daha önce oturanlar tarafından meydana getirilen hasar veya bakımsızlık o konuta yeni taşınan kişilerin tadilat çalışmaları yapılmadan yerleşmesini engellemekte ve bu tadilat çalışmalarını zorunlu kılmaktadır. Konutta yaşamını sürdürecek insanların sağlığı ve mutluluğu açısından yapılacak bakım ve onarım işlemlerini profesyonel kadromuzla hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Antalya Yapı Dekorasyon bünyesinde yaptığımız her iş aynı standartta ve aynı süreçler izlenerek gerçekleşiyor. Eve giriş tarzımızdan boyayı uygulama anımıza kadar her nokta planlanarak standart, profesyonel hizmet veriliyor.

 

Evinizi İstediğiniz Ölçülerde En kısa Sürede Teslim Ediyoruz.

Özellikle taşınma işlemi gerçekleştirmeden yapılması gereken tadilat konuta yeni taşınacak olan insanların mağdur olmaması açısından oldukça hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlanmasını gerektiriyor. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman kadromuz ile gerçekleştirdiğimiz tadilat işlerinde Anahtar teslimi tadilat yaparak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

 

Antalya Anahtar Teslim Ev Tadilatı
Temiz ve titiz bir çalışma ile uygulama yaptığımız alanları sizlere temiz ve kullanılabilir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. Bizleri web sitemiz üzerinde bulunan telefonlarımız veya diğer iletişim araçlarımızdan 7/24 arayabilir ve duvar kağıdı, asma tavan boya badana, kartonpiyer ve alçı çalışmaları gibi tüm tadilat işlemlerinizde en uygun fiyatlamaları bizde bulabilirsiniz